Dieta / catering

Catering na 18 urodziny – sposób na udaną imprezę

Nie ulega wątpliwości, że 18-te urodziny są jednym z ważnych i ekscytujących momentów naszego życia, które należy odpowiednio uczcić. To czy nasza impreza urodzinowa będzie udana zależy przede wszystkim od zaproszonych gości oraz dobrej muzyki, ale nie mniej ważne są smaczne posiłki i odpowiednie trunki, o które może zadbać firma cateringowa.

Catering na 18 urodziny

smacznie i bez gotowania z dowozem na miejsce

Urodzinowy catering to doskonałe rozwiązanie niezależnie od miejsca świętowania – w domu, w lokalu czy w plenerze. Smaczne dania i przekąski zostaną dostarczone pod wskazany adres. Ponadto często firma cateringowa przygotuje stoły i zaserwuje jedzenie. Nie musimy się więc martwić gotowaniem, podawaniem i sprzątaniem. 

Menu zgodne z indywidualnymi preferencjami 

Firmy cateringowe mają zwykle bogatą ofertę rozmaitych dań oraz przekąsek, które będą idealne na imprezę z okazji 18-tych urodzin. Mają również doświadczenie i wiedzą jakiego typu dania cieszą się największym uznaniem w zależności od okoliczności.

Catering na osiemnastkę

Catering na 18 urodziny można dostosować do indywidualnych preferencji swoich i zaproszonych gości. W zależności od pory roku mamy różne opcje oraz rodzaje menu. Na przykład w cieplejsze dni sprawdzą się, lubiane przez większość osób, dania grillowane lub też dania i przekąski oparte o sezonowe produkty – np. świeże owoce oraz soki czy rozmaite sałatki ze świeżych warzyw.

Catering urodzinowy to doskonałe rozwiązanie

Catering urodzinowy to również doskonałe rozwiązanie jeśli nasi goście są na określonych dietach – np. bezglutenowych, wegetariański czy wegańskich. Nie musimy martwić się co im przygotować, aby mogli smacznie posilić się podczas zabawy. Firma cateringowa zrobi to za nas.

Catering na 18 urodziny – tania czy droga usługa?

Ceny cateringu urodzinowego oczywiście zależą od wielu czynników – choćby od ilości, rodzaju czy stopnia skomplikowania podawanych posiłków oraz ilości zaproszonych gości Zwykle będzie to koszt od 60 do 110 zł, a więc nie tak mało. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że przygotowanie różnorodnych posiłków oraz ich podanie gościom nie leży na naszej głowie, podobnie jak zmywanie i sprzątanie, cena usługi wydaje się być tego warta. W zamian otrzymujemy urozmaicone menu ze smacznymi oraz świeżymi daniami ciepłymi i zimnymi, a także deserami i napojami, które zostaną ładnie podane.